PLATOBNÉ PODMIENKY

 

 

  SLOVENSKO - €

 

 Platbu môžete u nás zrealizovať niektorým z nasledovných spôsobov:

 

  •  Bankový prevod

V prijatej objednávke zaslanej na Vašu e-mailovú adresu nájdete všetky platobné údaje. Prihláste sa do svojho internet bankingu a čiastku budete môcť jednoducho previesť na náš účet. Akonáhle zaregistrujeme túto platbu, okamžite Vám posielame balík.

IBAN: SK2702000000002713532751

Variabilný symbol:  číslo objednávky.

 

  • Dobierka

Hotovosť priamo do rúk prepravcovi, ktorý Vám zásielku privezie na Vami určenú adresu.

 

  • Platba v hotovosti

Ak pri objednávke si vyberiete Osobný odber, môžete zaplatiť za tovar hotovosťou v sídle našej spoločnosti. Hotovosťou môžete platiť pre objednávky do 5.000.-EUR.

 

  • Platba on-line kartou

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, poskytovateľom je ComGate Payments, a.s..

Prostredníctvom platobnej brány ComGate môžete zaplatiť online svojou kartou VISA, MAESTRO alebo MASTERCARD s tým, že platbu na našom účte vidíme okamžite. ComGate garantuje extrémnu mieru bezpečnosti pri platbe a služba je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska.

 

  • Platba on-line tlačidlom

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, poskytovateľom je ComGate Payments, a.s., Platobná brána Vás presmeruje priamo do Vášho elektronického bankovníctva a predvyplní platobný príkaz. Prostredníctvom platobnej brány ComGate môžete zaplatiť online s tým, že platbu na našom účte vidíme okamžite. ComGate garantuje extrémnu mieru bezpečnosti pri platbe a služba je schválená a regulovaná Národnou bankou Slovenska.

 

 

 PLATOBNÉ PODMIENKY PRE NASLEDOVNÉ KRAJINY:

   ČESKÁ REPUBLIKA - CZK

 

 MAĎARSKO - HUF

 

 

CHORVATSKO - kn

 

 

RAKÚSKO -

 

 

POLSKO - zł

 

Platbu môžete u nás zrealizovať niektorým z nasledovných spôsobov:

 

  • Platba on-line kartou

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, poskytovateľom je ComGate Payments, a.s..

Prostredníctvom platobnej brány ComGate môžete zaplatiť online svojou kartou VISA, MAESTRO alebo MASTERCARD s tým, že platbu na našom účte vidíme okamžite. ComGate garantuje extrémnu mieru bezpečnosti pri platbe.

 

  • Platba on-line tlačidlom

Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu, poskytovateľom je ComGate Payments, a.s., Platobná brána Vás presmeruje priamo do Vášho elektronického bankovníctva a predvyplní platobný príkaz. Prostredníctvom platobnej brány ComGate môžete zaplatiť online s tým, že platbu na našom účte vidíme okamžite. ComGate garantuje extrémnu mieru bezpečnosti pri platbe.