skhrcsendehupl

Detaily produktu

829,00 €
789,00 €
Ušetríte:
40,00 €
Kód tovaru: HONDA BF2.3DH SCHU
Krátka noha, odstr.spojka OHV-1valec 57ccm-vzduch, 1,1L vstavaná nádrž, vrtuľa
Na sklade

LODNÝ MOTOR HONDA BF 2,3DH SCHU

 

Krátka noha, odstr.spojka OHV-1valec 57ccm-vzduch, 1,1L vstavaná nádrž, vrtuľa

Obsah dodávky:  motor, vrtuľa.

 

Tieto motory majú kompaktné rozmery, no ich výkon je dostatočný na plavbu v pobrežných vodách. Sú ľahké a majú ergonomickú rukoväť pre nenáročné prenášanie po súši.

Jednoduchá cesta za zábavou

Keď vyrazíte na vodu, budete prekvapení, koľko zábavy dokážu naše najmenšie motory Honda poskytnúť. Na rozdiel od dvojtaktného motora sú tieto štvortaktné motory neuveriteľne tiché. Okrem toho sú efektívnejšie a nie je potrebné miešať olej a benzín, čo je zlé pre životné prostredie. Či už budete jazdiť smerom k stredu jazera, proti prúdu rieky alebo okolo pobrežia, budete mať istotu, že čistá voda, ktorou sa plavíte, čistou aj ostane.

Malý, ale výkonný

Jednovalcový 4-taktný prívesný motor s rozvodom OHV. Ľahko sa štartuje pomocou ťahacieho lanka. Vzduchom chladený motor BF2.3 využíva najnovšiu technológiu, ktorá presne riadi časovanie zapaľovania, takže keď naštartujete – aj v studenom počasí – nikdy vás nezradí. V prípade potreby dokáže vygenerovať viac krútiaceho momentu a poháňať aj ťažšie plavidlá. Jednoducho sa používa, ľahko sa čistí a vyžaduje len minimum údržby. A k tomu pridajte ešte aj známu spoľahlivosť produktov značky Honda, nízku spotrebu paliva a nízky objem emisií a máte všetko, čo potrebujete na štart na vode.

Nabitý funkciami

Tento malý motor sme vybavili mnohými nasledovnými funkciami:

1. Otočte a vyrazte

Odstredivá spojka umožňuje motoru chod na voľnobeh bez otáčania listov lodnej vrtule. Keď sa chcete pohnúť, jednoducho pridajte plyn, spojka sa aktivuje a prenesie pohon na lodnú vrtuľu.

2. Jednoduché otáčanie

Malý motor BF2.3 dokážete rýchlo otáčať, aby ste mohli rýchlo meniť smer, čo je ideálne pre spätný chod bez zmeny prevodu. Stačí otočiť ovládaciu páku o 180° a čln sa pohne opačným smerom. Vďaka tomu budete môcť jednoducho manévrovať aj na tých najužších miestach prístavu.

3. Šetrite vrtuľu motora

BF2.3 je veľmi ľahký a jednoducho sa vyklápa von z vody. To chráni listy lodnej vrtule pred poškodením, ak sa ocitnete v plytkej vode alebo na pobreží. Keď je čln znova v pohybe, vďaka pružinovému mechanizmu sa dá motor bezpečne zaistiť v spodnej polohe.

4.Chyťte ho a odneste

Motor BF2.3 je najľahší vo svojej triede a veľmi jednoducho sa zdvíha. Taktiež sa jednoducho prenáša vďaka ergonomickej rukoväti, ktorá je umiestnená priamo v bode ťažiska, takže s ním budete môcť kráčať normálne bez pocitu námahy.

5. Ovládanie plynu

Rukoväť plynu sa ovláda mimoriadne plynulo a jej súčasťou je aj skrutka tuhosti, ktorá vám umožní zaistiť požadovanú rýchlosť, ako u tempomatu, takže si môžete uvoľniť ruku a venovať sa len manévrovaniu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • Motor :
  Typ motora 4-taktný
  Počet valcov OHV 1-valec
  Zdvihový objem (cm3) 57
  Vŕtanie x zdvih (mm) 45 x 36
  Maximálne otáčky (RPM) 5000-6000
  Menovitý výkon ([kW (k)])             1,7 (2,3)
  Chladenie Chladený vzduchom              
  Príprava paliva 1 karburátor
  Zapaľovanie Tranzistorové
  Systém štartovania Ručné
  Výfuk Do vody
  Prevodový pomer 2,42
  Odstredivá spojka áno
  Rotácia vrtule Štandardná
  Trim a zdvih motora Manuálny zdvih - 4 stupne
 • Funkcia :
  Elektrický štartér      Nie           
 • Rozmery :
  Dĺžka nohy (mm) 418
  Suchá hmotnosť (kg)      13,5    
  Dĺžka (mm) 410
  Šírka (mm) 280
  Výška (mm) 945

 

Honda_lodn_motory_prehad_o_produkte             HONDA_lodn_motory_podrobne_specifikacie              Honda_lodn_motory_pozrite_si_katalg

 

Veľká zábava v malom balení.

Tieto motory majú kompaktné rozmery, no ich výkon je dostatočný na plavbu v pobrežných vodách. Sú ľahké a majú ergonomickú rukoväť pre nenáročné prenášanie po súši.