Hlavná stránka Dodanie tovaru
Dodacie podmienky

1. Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. Tovar, ktorý je skladom (potvrdené spätným emailom), Vám pri zaslaní kuriérom alebo poštou expedujeme do 24 hodín od potvrdenia objednávky na adresu v SR. V prípade, ak tovar nie je skladom, upovedomíme Vás s dĺžkou dodania produktu. V prípade, ak platíte tovar vopred, začína doba plynúť odo dňa prijatia finančných prostriedkov na náš účet.

2. Internetový obchod www.boatdiesel.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

 • Slovenská pošta – riadi sa platnými podmienkami Slovenskej pošty – doba dodania zásielky je max. 3 prac. dni po dni podania. V prípade, že Vás pošta nezastihne na dodacej adrese, nechá vo vašej schránke oznámenie o uložení zásielky. Úložná doba je 14 dní.
 • Kuriér - doručenie zásielky do 2 pracovných dní,  odo dňa expedície zásielky. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

3. Predávajúci k cene objednaného tovaru účtuje nasledovné ceny za dodanie:

a). Slovenská pošta (do 15 kg tovaru)

 • dobierka: Cena dodania pre každú vybavenú objednávku zaslanú dobierkou je 5 € pri objednávke s cenou tovarov do 200 €.
  Pri objednávke s cenou tovaru nad 200 € dodanie neúčtujeme.
 • bankový prevod: Cena dodania pre každú vybavenú objednávku zaslanú pri platbe vopred je 4 € pri objednávke s cenou tovarov do 200 €.
  Pri objednávke nad 200 € dodanie neúčtujeme.

b). Kuriér v rámci SR

 • dobierka: Cena dodania pre každú vybavenú objednávku zaslanú prostredníctvom kuriéra na dobierku je 5 €  pri objednávke s cenou tovarov do 200 €.  
  Pri objednávke nad 200 € dodanie neúčtujeme. To neplatí v prípade, ak sa jedná o nadrozmerný tovar, resp. tovar s hmotnosťou nad 36 kg. V takýchto prípadoch je poštovné individuálne v závislosti od sadzieb prepravných spoločností. O tejto skutočnosti a o výške poštovného Vás budeme informovať obratom.
 • bankový prevod: Cena dodania pre každú vybavenú objednávku zaslanú prostredníctvom kuriéra je 4 € pri objednávke s cenou tovarov do 200 €.
  Pri objednávke nad 200 € dodanie neúčtujeme. To neplatí v prípade, ak sa jedná o nadrozmerný tovar, resp. tovar s hmotnosťou nad 36 kg. V takýchto prípadoch je poštovné individuálne v závislosti od sadzieb prepravných spoločností. O tejto skutočnosti a o výške poštovného Vás budeme informovať obratom.

c). Kuriér vrámci ČR

 • bankový prevod: Cena dodania pre každú vybavenú objednávku zaslanú prostredníctvom kuriéra je 13 € pri objednávke s cenou tovarov do 200 €.
  Pri objednávke nad 200 € je cena dodania 9 €. To neplatí v prípade, ak sa jedná o nadrozmerný tovar resp.tovar s hmotnosťou nad 36 kg. V takýchto prípadoch je poštovné individuálne v závislosti od sadzieb prepravných spoločností. O tejto skutočnosti a o výške poštovného Vás budeme informovať obratom.

 

 
Zákaznícky servis

Všeobecné obchodné podmienky
Dodanie tovaru
Reklamácie a záručný servis
Vrátenie tovaru
Storno objednávky

Všeobecné info

Prečo nakupovať u nás
Ako nakupovať
Ako zaplatiť za tovar
Ochrana osobných údajov

Rady a tipy

Servis
Parkovanie lodí
Referencie
Zaujímavé články

BOAT DIESEL, s.r.o.

O nás
Cenníky
Katalógy
Kontaktné informácie

predaj a servis zabudovaných dieselových a benzínových lodných motorov, závesných lodných motorov,
predaj, servis, preprava a zimné parkovanie yácht, motorových lodí a člnov,
predaj lodného príslušenstva

Honda_AP_dlr_02

Vyrobil CBsoft, s.r.o. Powered by Joomla CMS!